Koksnes
skaistumam
un izturībai

Jautājumi un atbildes

Produktu kvalitātes garantija vien vēl negarantē lielisku gala rezultātu. Lieliska rezultāta sasniegšanai cenšamies izprast to, kā pareizi pielietot mūsu produktus, bet arī kā pareizi izvēlēties citus materiālus, kā būvēt un kā rūpēties par uzbūvēto.

Koksnes virsmas labā izskata un labās kalpošanas laiku nosaka daudz faktori kas nav saistīti ar apdarē izmantotās krāsas kvalitāti. Lūdzam rūpīgi izlasīt un ievērot instrukcijas produktu pareizai pielietošanai. Papildus esam sagatavojuši padomus labāka rezultāta sasniegšanai.

Ražotāji mums dod no viena līdz 23 gadu garantiju. ADLER produktiem ir 1 gadu garantija,  SIHGA produktiem terasēm ir 23 gadu garantija. Mūsu un mūsu piegādātāju reputācija ir galvenā piegādāto produktu kvalitātes garantija. Mēs garantējam, ka mūsu piedāvātajā sortimentā ir tikai visaugstākās kvalitātes produkti un tie vislielākajā mērā veicinās Jūsu koksnes skaistumu un izturību.

Uzklājot uz koksnes jebkuru eļļu, lazūru vai citu puscaurspīdīgu klājumu, vizuālo gala rezultātu rada vienādā mērā gan koks ar savu tekstūru un faktūru, gan izvēlētais apdares materiāls. Vadoties tikai no maziem krāsu laukumiņiem krāsu kartēs prognozēt sagaidāmo izskatu nav iespējams. Tāpēc mēs vienmēr aicinām savus klientus veikt izmēģinājuma krāsošanu uz dēļu paraugiem.
Ar sedzošām krāsām šķiet salīdzinoši vienkārši – nosauciet izvēlē toņa atbilstību. Taču arī te lomu spēlē gan spīdums, gan krāsojamās koksnes faktūra. Tāpēc arī pirms krāsas galīgās izvēles rekomendējam vispirms pasūtīt minimālo daudzumu – izmēģinājumam uz izvēlētā koka parauga.  Krāsa izskatās atšķirīgi uz gludāk vai ne tik gludi ēvelēta, vai neēvelēta dēļa, krāsas klājums var būt biezs vai pavisam plāns, spīduma pakāpe būs atšķirīga.

Mēs neveicam krāsu >toņu jaukšanu uz vietas, bet paļaujamies uz ADLER darbu Austrijā – tikai ražotāja augstas precizitātes iekārtas ar stingri kontrolētu procesu var garantēt krāsas toņa atbilstību un atkārtojamību – arī pēc gadiem, kad vēlēsieties krāsojumu atjaunināt vai paplašināt savu objektu ar jaunām piebūvēm.

Mēs strādājam ar priekšapmaksu par ko piemērojam 5% skonto atlaidi. Lielākiem pasūtījumiem (virs 1000 EUR) papildus piešķiram apjoma atlaides.

Mēs principā neturam produktus noliktavā, projekti ir atšķirīgi un mūsu partneru piedāvātasi sortiments ir milzīgs. Piegādes laiks no ražotājiem: ADLER produktiem līdz divām nedēļām, SIHGA produktiem līdz vienai nedēļai. Piegādes laiks var būt īsāks – tas bieži atkarīgs no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Tūlītēja piegāde ir iespējama produktiem no mūsu mazumtirdzniecības partnera – veikala PATA kokmateriāli Rīgā, Vienības gatvē 97.

Preci pievedam vai nosūtam, vai arī izsniedzam pie sevis vai norunātā vietā un laikā, pēc vienošanās. Mēs esam mazs uzņēmums ar individuālu pieeju katram klientam – atradīsim visoptimālāko risinājumu!